Belgische Vereniging voor Relatie- en Gezinstherapie en Systeemcounseling
Afbeelding

Vacatures

Regels voor het plaatsen van vacatures

Welke vacatures kunnen op de website geplaatst worden:

  • Vacatures aangebracht door een van onze leden en die voor hen of hun werking van belang zijn.
  • Vacatures aangevraagd door derden die expliciet vermelden dat een opleiding Relatie- en Gezinstherapie vereist is of een bijzonder voordeel is om in aanmerking te komen voor de betrekking.
  • De tekst dient aangeleverd te worden in een word document.

Aankondigingen blijven twee maanden op de website staan. Indien u dit anders wenst, vraagt u dit bij [email protected]

Titel Contactpersoon Organisatie Publicatiedatum Website Gemeente
Systeemtherapeut Duffel Annelies De Bie Psychologenpraktijk Kriekelaar Duffel 2570 Duffel
Systeemtherapeut Bekkevoort Kelly Mathues Psychologenpraktijk Kriekelaar Bekkevoort 3461 Bekkevoort
Systeemcounselor Duffel Annelies De Bie Psychologenpraktijk Kriekelaar Duffel 2570 Duffel
Systeemcounselor Bekkevoort Kelly Mathues Psychologenpraktijk Kriekelaar Bekkevoort 3461 Bekkevoort
Kinderpsychotherapeut / kinderpsycholoog Fien Daels en Kathleen Van Opstal De Lettergreep Poperinge / Ieper
Vacature zelfstandig psychotherapeut volwassenen Marianne Cuypers Lerne https://lerne-praktijk-voor-psychotherapie.be Berlaar
2 Kinderpsychologen– op zelfstandige basis (eventueel in bijberoep) (Stekene) Karolien Smet Silta, Centrum voor persoonlijke groei & welzijn https://www.silta.be
Eén deeltijdse functie (50 %) van PSYCHOLOOG Leyman Lemke UZ Gent
Systeemgeoriënteerde psychotherapeut Jasmina Sermijn Therapiecentrum Hestia http://www.therapiecentrumhestia.be Mechelen
Psycholoog/Psychotherapeut (M/V) voor (jong-)volwassenen Marisel Alfini Praktijk Oosterveld http://www.praktijkoosterveld.be 2610 Wilrijk
Vrijwilliger m/v/x Psychosociale begeleiding Pamela De Dobbeleer CAW https://www.caw.be/over-het-caw/wie-zijnwe/over-caw-oost-brabant/
Vrijwilliger m/v/x Psychosociale begeleiding volwassenen Claire Puissant of Claudia Stiens CAW
Therapieproject Amoriet zoekt gemotiveerde therapeuten Geert Petit VZW Amon http://www.amonvzw.be 9600 Ronse
VACATURE KLINISCH PSYCHOLOOG REGIO LIMBURG Tumi Therapeutics http://www.tumitherapeutics.be
Klinisch psycholoog/orthopedagoog - psychotherapeut doelgroep volwassenen (en koppels/gezinnen) Mevr. Annelien Mees Psylodie 9230 Wetteren
Kinder- en jongerenpsycholoog Pieter Cuypers en Ingrid Delameillieure De Communicatiegroep http://www.communicatiegroep.be 3500 Hasselt
Vacature PAB-ondersteuner inclusief onderwijs
Zelfstandig psycholoog Greet Mylemans huisartsenpraktijk BRUGBERG https://www.huisartsenbrugberg.be 3010 Kessel-Lo
Klinisch psycholoog/Psychotherapeut Pieter Verbeeck Groepspraktijk Remise Neerpelt
Vacature De Binnentuin Dr. Jessica Delooz De Binnentuin https://www.binnentuinboutersem.be
KLINISCH PSYCHOLOOG of ORTHOPEDAGOOG | SYSTEEMTHERAPEUT Psychologenpraktijk Kriekelaar Boom 2850 Boom
Vacature 2020 gezinsteam Therapiecentrum Rapunzel https://www.therapiecentrumrapunzel.be/vacature-psychotherapeut-deeltijds.php Diest
Vacature: Systeemtherapeut Annelies Van de Moer Wisselink https://www.wisselink.be Bertem
Vacature: Relatietherapeut / Psychotherapeut (M/V) Groepspraktijk Facet https://www.groepspraktijk-facet.be Kortenberg
Vacature: vrijwilliger psychosociale begeleiding van jongeren Hanne Putzeys CAW Oost-Brabant https://www.caw.be/over-het-caw/wie-zijn-we/over-caw-oost-brabant/ Aarschot
Ervaren psychotherapeut gezocht voor Groepspraktijk Zuid (Antwerpen) Didier Tritsmans Groepspraktijk Zuid https://www.groepspraktijkzuid.be Antwerpen
Verhuur praktijkruimte te Antwerpen 3PSY infant 0-6 Antwerpen
Psycholoog /Psychotherapeut (M/V) Carola Coenjaerts De Kiezel http://www.de-kiezel.be Hasselt
Zelfstandig kinder- en jongerentherapeut (m/v) Momentum 8580 Avelgem
Psygroup, internationale groepspraktijk in Brussel Patrick Engelhardt Psygroup http://www.psygroup.be 1040 Brussel
Vacature relatietherapeut regio Limburg Tumi Therapeutics Limburg
Vacature klinisch psycholoog regio Limburg Tumi Therapeutics Limburg
Vacature klinisch psycholoog regio Leuven Tumi Therapeutics Leuven
Zelfstandig Psycholoog/Orthopedagoog Praktijk Fie http://www.praktijkfie.be Loppem
Relatie-, gezins- en of systeemtherapeut. M/V Joris Stesses
Praktijk Balise zoekt therapeuten Ilse Barbe Balise https://www.praktijk-balise.be/vacatures Waregem
Afdelingshoofd PTC Rustenburg afdeling jongvolwassenen Shalini Matthys PTC Rustenburg Brugge https://www.ptcrustenburg.be/ 8000 Brugge