Belgische Vereniging voor Relatie- en Gezinstherapie en Systeemcounseling

Vacature Klinisch Psycholoog/Psychotherapeut

Vacature Klinisch psycholoog/ Psychotherapeut

 

Groepspraktijk Dianthus te Waasmunster is een groepspraktijk voor psychotherapie nabij Sint-Niklaas (tussen Antwerpen en Gent). Ons team bestaat uit gediplomeerde psychotherapeuten die vanuit verschillende invalshoeken aan de slag gaan met uiteenlopende psychische en relationele moeilijkheden.
Groepspraktijk Dianthus bouwde in de afgelopen zeventien jaar heel wat naambekendheid op. Zo kan onze praktijk rekenen op doorverwijzingen van diverse huisartsenpraktijken en GGZ-voorzieningen in de buurt.

 

Verwachtingen

 

 • U werkt als zelfstandige (in bijberoep) voor minimum 4u/week binnen Dianthus (met de mogelijkheid tot uitbreiding).
 • U bouwt uw cliënteel verder uit binnen Dianthus.
 • U werkt actief samen met verwijzers en andere relevante partners. We vinden het belangrijk om multidisciplinair samen te werken met externe partners.
 • U bent bereid ook tijdens avonduren te werken.
 • U neemt om de vijf weken deel aan de stafvergadering. Tijdens deze stafvergadering maken we tijd voor intervisie, maar bespreken we ook samen de praktische aspecten rond Dianthus (Promo, beheer aanmeldingen, informatie-uitwisseling, website,...).
 • U voelt zich medeverantwoordelijk en zet u mee in voor de uitstraling en goede werking van de praktijk.

Uw profiel

 • U beschikt over een diploma Master/Licentiaat in de Klinische Psychologie.
 • U volgt/volgde een erkende psychotherapeutische opleiding.
 • U bent een gemotiveerde en communicatieve collega, die het aanbod binnen onze groepspraktijk mee wil uitbreiden.
 • U bent een teamplayer, maar hebt ook voldoende draagkracht om zelfstandig goed te functioneren.

 

Wat bieden we?

 • Een gezellige groepspraktijk met toffe en gemotiveerde collega’s.
 • Een hecht team met ruimte voor overleg, intervisie en collegialiteit.
 • Een gevestigde naam als groepspraktijk in het Waasland.
 • U kan gebruik maken van ingerichte therapieruimtes, wachtzaal en keuken.
 • De aankoop van extra materiaal dat een meerwaarde voor onze praktijk kan betekenen, kan steeds besproken worden.
 • Dianthus werkt volgens de principes van een zelfsturend team. Dit betekent dat ieder teamlid (afhankelijk van zijn talenten en tijdsinvestering) verantwoordelijkheden opneemt om van Dianthus een fijne werkplek te maken. Belangrijke beslissingen worden steeds samen genomen. Dit zorgt voor een sterke onderlinge samenwerking en gedragenheid.

Solliciteren

E-mail met motivatiebrief en cv sturen naar [email protected]. Voor extra inlichtingen kan u contact opnemen met Bo Vermeeren (0456/19.50.89), Ewa Pieters (0456/21.01.75)  of Marijke Blommaert (0476/09.01.62).

 

Contactpersoon
Bo Vermeeren/Ewa Pieters/Marijke Blommaert
Postcode + gemeente
Waasmunster
publicatiedatum
E-mailadres
Organisatie
Groepspraktijk Dianthus te Waasmunster